PSD a decis să intre în Guvernul condus de Adrian Veștea

PSD a decis să intre în Guvernul condus de Adrian Veștea

PSD a decis, duminică, în ședința Consiliului Politic Național să susțină în Parlament învestirea Guvernului condus de Adrian Veștea și să participe la guvernare, potrivit unor surse politice.


Citește articolul complet pe Arad Online

Alte știri din Arad Online