Premierul desemnat, Adrian Veștea, anunță că va avea o întâlnire cu președintele AUR, George Simion, punctând că este un om al dialogului și înțelege responsabilitatea de a pune capăt haosului politic.
Veștea: Sunt un om al dialogului, voi avea o întâlnire cu președintele AUR
- de Arad Online
- 2026/06/22 15:19
Alte știri din Arad Online
- de Arad Online
- 2026/06/22 14:03
- de Arad Online
- 2026/06/22 14:02
- de Arad Online
- 2026/06/22 13:44
- de Arad Online
- 2026/06/22 12:08
- de Arad Online
- 2026/06/22 11:09
- de Arad Online
- 2026/06/22 11:05
- de Arad Online
- 2026/06/22 10:50
