Primăria Municipiului Arad desfășoară joi, 18 iunie 2026, o nouă acțiune de dezinsecție pe domeniul public și privat al municipiului.
Alte știri din Arad Online
- de Arad Online
- 2026/06/18 13:12
- de Arad Online
- 2026/06/18 12:44
- de Arad Online
- 2026/06/18 12:08
- de Arad Online
- 2026/06/18 10:54
- de Arad Online
- 2026/06/18 10:24
- de Arad Online
- 2026/06/18 09:49
- de Arad Online
- 2026/06/18 09:42
