Curtea de Apel din Paris a dispus, joi, predarea către autoritățile române a lui Paul de România, care are de executat o pedeapsă de trei ani și patru luni de închisoare cu executare, primită în dosarul retrocedării ilegale a Fermei regale de la Băneasa.
Curtea de Apel din Paris dispune predarea lui Paul de România. Decizia nu e definitivă
- de Arad Online
- 2026/06/18 11:01
Alte știri din Arad Online
- de Arad Online
- 2026/06/18 10:54
- de Arad Online
- 2026/06/18 10:24
- de Arad Online
- 2026/06/18 09:49
- de Arad Online
- 2026/06/18 09:42
- de Arad Online
- 2026/06/18 08:54
- de Arad Online
- 2026/06/18 08:53
- de Arad Online
- 2026/06/18 08:10
