Agentul de pază care a pălmuit un livrator în curtea Spitalului Județean, reținut pentru 24 de ore

Agentul de pază care a pălmuit un livrator în curtea Spitalului Județean, reținut pentru 24 de ore

La două zile după publicarea de către site-ul nostru a imaginilor în care un agent de pază este surprins în timp ce lovea un livrator srilankez, în curtea Spitalului Clinic Județean de Urgență Arad, polițiștii au dispus reținerea agresorului pentru 24 de ore.


Citește articolul complet pe Arad Online

Alte știri din Arad Online