Fosta zonă de bazine pentru copii de pe Ștrandul Neptun din municipiul Arad, cândva cel mai mare din țară, a ajuns o ruină înghițită de buruieni, după ce a fost abandonată de administrația locală în urmă cu opt ani, însă un investitor privat s-a arătat interesat să preia locul și să-l modernizeze.
Fosta zonă pentru copii de pe Ștrandul Neptun a ajuns o ruină. Se așteaptă un investitor privat
- de Arad Online
- 2026/06/18 15:35
Alte știri din Arad Online
- de Arad Online
- 2026/06/18 15:26
- de Arad Online
- 2026/06/18 13:58
- de Arad Online
- 2026/06/18 13:49
- de Arad Online
- 2026/06/18 13:44
- de Arad Online
- 2026/06/18 13:12
- de Arad Online
- 2026/06/18 12:44
