CĂLINEŞTI OAŞ: După 4 luni, viceprimarul Ioan Gherman a fost demis pentru că era prea harnic

După ce aproape un jumătate de mandat comuna a fost fără viceprimar, consilierii locali din Călineşti-Oaş au ales pentru 5 luni un viceprimar, care ulterior a fost demis. După un alt an, pe 15 martie 2023, a fost ales pentru 4 luni Ioan Gherman, care a fost demis zilele trecute. Motivul demiterii lui Ioan Gherman […] The post CĂLINEŞTI OAŞ: După 4 luni, viceprimarul Ioan Gherman a fost demis pentru că era prea harnic first appeared on Informaţia Zilei.


Citește articolul complet pe Informatia Zilei de Satu Mare

Alte știri din Informatia Zilei de Satu Mare