Viceprimarul Lazăr Faur i-a solicitat demisia arhitectului şef al municipiului Arad!

Viceprimarul Lazăr Faur i-a solicitat demisia arhitectului şef al municipiului Arad!

ARAD. Nu a fost prea linişte, miercuri dimineaţă, în unele birouri din Primăria Municipiului Arad. Potrivit unor surse din cadrul instituţiei, arhitectului şef Emilian-Sorin Ciurariu i s-ar fi solicitat demisia de către viceprimarul Lazăr Faur.


Citește articolul complet pe Arad Online

Alte știri din Arad Online