Primăria Arad activează punctele anticaniculă

Primăria Arad activează punctele anticaniculă

În zilele de 23 și 24 iunie 2026, cele trei puncte anticaniculă amenajate în municipiu vot fi funcționale, ca urmare a avertizărilor de Cod galben de caniculă emise pentru județul Arad.


Citește articolul complet pe Arad Online

Alte știri din Arad Online