Începe Evaluarea Națională a absolvenților de gimnaziu 

Începe Evaluarea Națională a absolvenților de gimnaziu 

În perioada 22-26 iunie 2026 se desfășoară Evaluarea Naţională pentru absolvenţii clasei a VIII-a, pe care o vor susține aproape 3.200 de elevi arădeni.


Citește articolul complet pe Arad Online

Alte știri din Arad Online